Poradne

Ochorenie sa vám bude ľahšie zvládať, keď mu budete rozumieť a budete vedieť, na čo byť pripravený. Nebojte sa preto pýtať lekára na čokoľvek, čo vás zaujíma a môže vám pomôcť pri každodennom živote s ochorením.

Pripravili sme pre Vás bezplatné poradne určené nielen pre pacientov s pľúcnou fibrózou, ale aj ich rodinných príslušníkov.

Ako zadať otázku do formulára?

  • Do poradne môžete vložiť otázku po jednoduchej registrácii a vypísaní vášho MENA a PLATNEJ E-MAILOVEJ ADRESY.
  • Naši odborníci otázku dostanú e-mailom a odpíšu priamo iba Vám na vami zaregistrovaný e-mail.
  • Prosíme o kontrolu správne zapísanej e-mailovej adresy, aby Vám odpoveď správne prišla späť.
  • Odpovede dostanete iba Vy a priamo do Vašej e-mailovej schránky. Žiadna z otázok, či odpovedí nebude zverejnená na našej webovej stránke.

Upozornenie: Jednoduchou a bezplatnou registráciou v našom združení získavate bezplatný prístup k aktuálnym informáciám o aktivitách združenia, či najnovších informáciách k možnostiam liečby a ďalším benefitom pre pacientov. Registrovať sa môžete aj elektronicky na našej stránke.

Namaľuj si nechty!

Či už parodicky, bizarne alebo príťažlivo, základ spočíva v tom, odhaliť pred svojimi virtuálnymi známymi svoju ruku vyzdobenú pestrofarebnou manikúrou. Pri zdieľaní do virtuálneho  priestoru, však nesmieš zabudnúť použiť  hešteg  #nanechtemalovane, ktorý sprevádza osvetovú kampaň zameranú na včasnú diagnostiku autoimunitného ochorenia s názvom sklerodermia.

Dozvedieť sa viac