Aktuality

Medaila pre účastníkov pochodu

22.6.2019

V sobotu budeme súčasťou Kultúrneho leta 2019 na Kuchajde v mestskej časti Bratislava Nové mesto Pochodom za tých, čo nevládzu s dychom - našich pacientov s IPF.

Dopoludnie bude od 10:00 hodiny patriť rodinám s deťmi, ktoré si aj tento rok prídu na svoje pri rôznych súťažiach, tvorivých dielňach, na nafukovacích atrakciách, či v bohatej tombole.

Medzi 11:00 - 12:00 sa príďte s nami prejsť okruhom okolo jazera Kuchajda. Každý záujemca pochodu dostane v označenom modrom registračnom stane bezplatnú vstupenku, balón s logom nášho združenia. Prvých 100 účastníkov Pochodu dostane krásnu pamiatkovú medailu.

V hlavnom programe, ktorý začne o 15.00 h sa môžu deti tešiť na nezabudnuteľné rozprávkové hity a odznejú aj najznámejšie hity skupiny Elán v podaní kapely Pavúci. Na Kuchajde to spoločne roztočíme aj s legendárnou kapelou VIDIEK, fanúšikov hip-hopovej scény určite poteší mladá speváčka a raperka SIMA a opäť k nám zavíta aj jedna z najpopulárnejších slovenských speváčok a aktuálna porotkyňa show The Voice Československo JANA KIRSCHNER. Chýbať nebude ani ohňová šou, tombola a, samozrejme, na záver veľkolepý – OHŇOSTROJ!

Bude to určite deň plný zábavy, ale aj spolupatričnosti, preto sa určite zastavte a príďte. Už teraz sa na Vás tešíme. Zároveň budeme radi, ak nám pošlete fotky z podujatia, ktoré budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach na Facebooku a Instagrame a zároveň aj na našom webe s použitím hashtagu #pochodIPF

Život s IPF nie je jednoduchý.

Staň sa členom pacientskej skupiny
a budeš sa môcť spojiť s ľudmi, ktorí prežívajú
podobné pocity a trápenia, alebo získaj kontakt
na centrá, kde IPF liečia. Budeš mať tiež prístup
k informáciám, ktoré Ti pomôžu s ochorením žiť.

Chcem vedieť viac ako sa stať členom Chcem darovať 2% OZ Nádej pre pľúca